FOTOOBRAZY
z vašich fotografií
vyzdobte svůj domov obrazy

z vašich fotografií tištěné na plátno


Fotoobrazy na plátno

Můžete se vybrat s několika velikostí obrázů v různých poměrech stran. V případě, že by Vám ani jedna velikost nevyhovovala napište nám a my Vám obraz vytiskneme přesně podle Vašich představ. Samozřejmostí je napnutí natisknutého plátna na dřevěný rám – takzvaný blind rám.

Potisk bočních hran

Obrazy jsou tištěné přes hranu, je tedy potřeba počítat se zahnutím okraje po stranách rámu – 2,5 cm z každé strany. Fotografie přizpůsobíme na rozměr vybraného produktu. Přehnutí je i naznačeno v naší aplikaci.

Plátno

Tisk provádíme na speciální plátno. Povrch plátna svoji strukturou připomíná malířské lněné plátno jak na pohled tak i na dotek.

Tisk na plátno

Na potisk používáme technologie, které nezatěžují životní prostředí. Tisk je odolný proti UV záření a vodě pro dosahnutí dlouhé životnosti. Čím kvalitnější fotografii nám dodáte, tím lepší bude výsledek. Naše aplikace Vám kvalitu zkontroluje a v případě nízké kvality fotografie se objeví červený (rozhodně nebude vypadat pěkně) nebo žlutý (výsledek by nemusel být ideální) trojúhelník s vykřičníkem.